با توجه به این که اینترنت به عنوان رسانه‌ای بسیار پرقدرت در میان تمام مردم نفوذ کرده است و در حال حاضر بیشتر افراد از این رسانه برای برقراری ارتباط با دیگران استفاده می‌کنند، شاید هر فردی دوست داشته باشد که اطاعات مربوط به خود را در اینترنت وارد کرده یا سایتی مخصوص به خود داشته و به آسانی به آن دسترسی داشته باشد.

ابزار‌های بسیاری برای ایجاد ارتباط با پروتکل FTP وجود دارد.

اما شاید کار با همه آن‌ها آسان نباشد و کاربران نتوانند به راحتی با محیط کاربری آن‌ها ارتباط برقرار کنند.

در این قسمت قصد داریم برای شما نرم افزاری را معرفی کنیم که کار کردن با آن بسیار آسان بوده و علاوه بر این نرم افزار بسیار قدرتمندی در میان نرم افزار‌های کار با پروتکل در میان نرم افزار‌های کار با پروتکل FTP به حساب می‌آید.

این نرم افزار که Smart FTP Professional نام دارد در حال حاضر ابزار اصلی بیشتر مدیران سایت‌ها و دیگر افرادی است که در جهان اینترنتی فعالیت‌های گسترده‌ای را برای خود انجام می‌دهند و به طور مثال فایل‌های بسیاری را روی سرور‌های FTP آپلود می‌کنند.

برقراری یک ارتباط آسان1

از بزرگ‌ترین مزایای این نرم افزار حجم بسیار کم آن و سادگی کار کردن با آن است، مثال برای آپلود کردن یک فایل شما می‌توانید از امکان Drag and Drop یا همان کشیدن و رها کردن فایل استفاده کنید و به این ترتیب فایل مورد نظر خود را به سادگی هر چه تمام‌تر روی سرور مورد نظر خود آپلود کنید.

علاوه‌بر این مورد سرعت بسیار بالا و مناسب این نرم افزار در مورد برقرار کردن ارتباط میان Client و سرور FTP از خصوصیات برجسته و ممتاز این نرم افزار به حساب می‌آید.

شاید یکی از اصلی‌ترین دلایلی که باعث می‌شود مدیران سایت‌ها از این نرم افزار استفاده کنند، این مورد است که سرعت عمل آن‌ها را تا حد قابل توجهی افزایش می‌دهد.

برقراری یک ارتباط آسان2

به این ترتیب که آن‌ها با کمک این نرم افزار قادر خواهند بود که بین دو سایت مجزا به سادگی یک ارتباط FTP برقرار کرده و فایل‌هایی که مورد نظرشان می‌باشد را رد و بدل کنند.

به این معنا که با استفاده از این نرم‌افزار دیگر احتیاجی نیست که شما یک فایل را یک بار از یک سایت دانلود کرده و بار دیگر در سایت دیگری آپلود کنید.

این نرم افزار قابلیت بسیار مهمی را برای برنامه نویسان سایت‌ها قرارداده است و این ویژگی قابلیت ویرایش کد است.

با استفاده از این نرم افزار برنامه نویسان قادر خواهند بود که به سادگی کد‌های PHP، CSS، javascript و HTML خود را ویرایش کنند.

برقراری یک ارتباط آسان3

از دیگر مزایای این نرم افزار می‌توان به این نکته اشاره کرد که شما می‌توانید با کمک آن به طور همزمان چند فایل را ارسال کنید.

همچنین می‌توانید سرعت آپلود را محدود کنید. اگر شما می‌خواهید که با استفاده از این نرم افزار تصاویری را روی سرور FTP آپلود کنید، این امکان برای شما در نرم افزار قرارداده شده است که قبل از قرار گرفتن تصاویر روی سرور پیش نمایش تصاویر را مشاهده کرده و از میزان کیفیت یا صحت آن‌ها اطلاع پیدا کنید.

همچنین این امکان برای شما وجود دارد که در سطح دسترسی فولدر‌ها در سرور تغییرات مورد نظرتان را ایجاد کنید. 

شما می‌توانید این نرم افزار را به صورت رایگان از سایت شرکت سازنده‌اش دانلود کرده و لذت سادگی کار با آن را تجربه کنید.

http://www.smartftp.com/download

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما